Finn din nærmeste forhandler


Crawford villaporter kan kjøpes via forhandlere over hele landet. Enten via byggvarehus eller hos spesialister. Noen spesialister har også utstilling av porter. Kontakt din nærmeste forhandler for pris eller tilbud inkludert montasje.

I Crawford Center kjeden finner du garasjeport-spesialister på salg, montasje og service. I tillegg kan våre produkter kjøpes gjennom alle norske byggvarekjeder og enkelte utvalgte spesialister (se nedenfor).
 

Crawford Center:

Troms, NordlandMøre&Romsdal, Hordaland, Oppland, Hedmark, VestfoldOslo/AkershusRogaland, Agder

 
Troms (Tromsø)

Tromsø Kjøkkensenter A/S, Alkevegen 14, 9015 Tromsø
Tlf: 777 52850 - 777 58020
tromso@crawfordcenter.no
 

Nordland (Bodø)

Selsbakk montasje
Tlf: 993 42 033
bodo@crawfordcenter.no


 
Møre & Romsdal (Kristiansund / Averøya)

Terje Pedersen
Södalsvegen 6, 6520 Frei
Tlf: 901 78 009
more@crawfordcenter.no

 
Hordaland (Bergen)

Fabrikkgaten 5, 5059 Bergen
Postboks 2416, Drotningsvik. 5828 Bergen
Tlf: 53 00 13 50
bergen@crawfordcenter.no

 
Rogaland (Stavanger - Sola)

Sømmevegen 2, 4050 Sola
Tlf: 415 09 189 | 911 25 338
stavanger@crawfordcenter.no

 
Agder (Evje)

Evje glass service, Verksveien 4, 4735 Evje.
Tlf: 417 49 600 | 909 93 600
agder@crawfordcenter.no


 Vestfold

Tlf: +46 10 47 48 918
fredrik.brundin@entrematic.com
   

Hedmark (Eidskog)

Tlf: +46 10 47 48 918
fredrik.brundin@entrematic.com

 
Oppland (Hadeland - Gran)

Östlänske Port Center AS, Kverndalslinna, 2750 Gran
Tlf: 957 80 619
 

Oslo / Akershus (Asker)

Semsveien 155, 1384 Asker (v/Sem Bruk)
Tlf: 909 34 211
asker@crawfordcenter.no


 

 


 

Entrematic Dealer Spesialister:

 

 Bjugn

 Butler AS  

 Tlf: 905 82 870

 Kirkenes  

 Port Montasje & Service   

 Tlf: 915 46 568 

 
 Svenn-Maskin & Rörservice AS


 Solerödsveien 356

 3156 Skoppum

 Tlf: 916 47 312

 Mail: svarhe@online.no

 Østfold/Fredrikstad  Trikkærn Byggtjenester as

 Tlf: 48058822

 Futerødveien 19

 1675 Kråkerøy

 Mail: trikkaarn@gmail.com

 

 Byggmakker

www.byggmakker.no  

 Ski Bygg

 Ski Bygg 

 Tlf: 64 85 46 00

 www.skibygg.no

 Byggeriet
 
 Byggarn
 

 Proffkjøp                    

 Kontakt: Adresse: Frysjaveien 42, 0884 OSLO    

 E-post: fredrik@proffkjop-as.no

 Telefon: 918 27 929

 www.proffkjop-as.no

 

Byggvarehandel:

 

www.byggmakker.no

 

www.gaus.no

Gausdal landhandleri

www.mestergruppen.no

Byggeriet m.fl

www.proffkjop-as.no

Proffkjøp

 

 

Ta ellers bare kontakt med vårt ordrekontor (22 65 30 00), så hjelper vi deg med å finne en forhandler.

Ønsker du å bli forhandler av våre produkter? Ta kontakt med Salgssjef Fredrik Brundin (fredrik.brundin@entrematic.com)